Szkolenia

 

AKADEMIA PAZNOKCIA "U JOANNY"

 

Profesjonalny, autorski program "START: NAIL TIME" - początek szkoleń w marcu 2018 r. Program kursu skierowany jest zarówno do osób, które dopiero zaczynają przygodę ze stylizacja paznokci jak tez tych, którzy chcą pogłębić dotychczasowa wiedzę i umiejętności. Zajęcia w trakcie szkolenia prowadzone są - na podstawie autorskiego programu - przez doświadczoną kosmetolog i stylistkę z zastosowaniem materiałów i sprzętu tylko najlepszych firm kosmetycznych. Zajęcia teoretyczne z pokazami audio-wizualnymi oraz zajęcia praktyczne w 4 osobowych grupach. Uczestnicy w trakcie kursu otrzymają również niezbędna wiedzę w zakresie zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Produkty potrzebne w trakcie kursu można zakupić na miejscu.

 
Uczestnicy kursu otrzymują:
 
 Certyfikat ukończenia kursu JOANNA NAIL ACADEMY
 
 Bogate materiały dydaktyczne
 
 Zestaw startowy składający się z 18 elementów tylko wiodących, renomowanych marek. Wszystko, co niezbędne, abyś mogła cieszyć się w praktyce zdobytą wiedzą i 
            
rozpocząć pracę jako stylistka paznokci. Promocyjne ceny - tylko dla uczestników kursu.
 
Pełne informacje i zapisy: jeżeli już teraz chcesz być powiadamiana o naszych ofertach wyślij z menu KONTAKT wiadomość. Będziesz pierwsza, która dowie się o promocjach, terminach szkoleń, nowych produktach w newsletterze "U Joanny". 
 
 
(c)2018, All Rights Reserved
Liczba odwiedzin: 16914