Rejestracja

Wirtualny recepcjonista - rejestracja online

 
 
 
Otwórz przeglądarkę internetową i w pasku adresu wpisz nazwę  lub kliknij w link lub ikonkę na dole strony: 
https://ujoanny.versum.com
Jeśli to Twoja pierwsza rejestracja kliknij link Zarejestruj się. Jeśli wcześniej zarejestrowałaś się, wypełnij pola e-mail i hasło zgodnie z danymi podanymi przy rejestracji, kliknij przycisk Zaloguj się. Przejdź do 1 punktu tej instrukcji.
Wypełnij formularz rejestracji nowego klienta. Kliknij przycisk Utwórz konto rezerwacji online.
Podane przez Ciebie dane wymagają uwierzytelnienia dlatego na podany w formularzu adres email przyjdzie wiadomość dzięki której system potwierdzi Twoją tożsamość. W otrzymanej wiadomości e-mail kliknij przycisk Aktywuj konto. Twoje konto zostało teraz aktywowane. W przeglądarce internetowej otwiera się strona z Twoim panelem klienta.
Aby dodać rezerwację kliknij przycisk + DODAJ NOWĄ REZERWACJĘ
 
(Krok 1 z 3: Wybór usługi) Wybierz usługę z listy. Kliknij przycisk Zarezerwuj
(Krok 2 z 3: Wybór pracownika oraz terminu) Wybierz pracownika salonu do którego chcesz się umówić na wizytę, kliknij w ikonkę z nazwiskiem wybranego pracownika.
(Krok 2 z 3: Wybór pracownika oraz terminu) Wybierz datę, kliknij przycisk Zmień datę aby przejść do kalendarza lub przycisk Następny dzień aby wyświetlić dostępne terminy z kolejnego dnia.
(Krok 2 z 3: Wybór pracownika oraz terminu) Wybierz godzinę rozpoczęcia wizyty. Kliknij w przycisk z godziną w której ma rozpocząć się Twoja wizyta np. 09:00. Wybrana godzina rozpoczęcia zostanie oznaczona niebieskim kolorem. Kliknij przycisk PRZEJDŹ DALEJ
(Krok 3 z 3: Zatwierdzenie rezerwacji) Na ekranie komputera zostają wyświetlone informacje o szczegółach Twojej rezerwacji. W polu tekstowym pod Danymi rezerwacji możesz wpisać dodatkowe informacje dla pracowników salonu. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij przycisk ZATWIERDZENIE REZERWACJI, jeśli chcesz dokonać zmian w rezerwacji kliknij przycisk << Zmień dane rezerwacji.
Twoja rezerwacja została dodana. Na Twój adres  e-mail przyjdzie potwierdzenie rejestracji.
 
System rezerwacji przypomni Tobie o terminie wizyty poprzez sms, który przyjdzie na Twój telefon do 48h przed wizytą. Potwierdź rezerwcję poprzez SMS o treści "TAK". Jeżeli z jakiegoś powodu pragniesz ją odwołać napisz SMS o treści "NIE". 
 
 
Serdecznie zapraszam!
 
 
 
(c)2018, All Rights Reserved
Liczba odwiedzin: 16911