Rejestracja

 

Wirtualny recepcjonista - rejestracja online

 
 
 
Otwórz przeglądarkę internetową i w pasku adresu wpisz nazwę  lub kliknij w link lub ikonkę na dole strony: 
https://ujoanny.versum.com
 
Jeśli to Twoja pierwsza rejestracja kliknij link Zarejestruj się. Jeśli wcześniej zarejestrowałaś się, wypełnij pola e-mail i hasło zgodnie z danymi podanymi przy rejestracji, kliknij przycisk Zaloguj się.
Wybierz usługę z listy. Kliknij przycisk Zarezerwuj
Wybierz pracownika salonu do którego chcesz się umówić na wizytę, kliknij w ikonkę z nazwiskiem wybranego pracownika.
Wybierz datę, kliknij przycisk Zmień datę aby przejść do kalendarza lub przycisk Następny dzień aby wyświetlić dostępne terminy z kolejnego dnia.
Wybierz godzinę rozpoczęcia wizyty. Kliknij w przycisk z godziną w której ma rozpocząć się Twoja wizyta np. 09:00. Wybrana godzina rozpoczęcia zostanie oznaczona niebieskim kolorem. Kliknij przycisk PRZEJDŹ DALEJ
Na ekranie komputera zostają wyświetlone informacje o szczegółach Twojej rezerwacji. W polu tekstowym pod Danymi rezerwacji możesz wpisać dodatkowe informacje dla pracowników salonu. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij przycisk ZATWIERDZENIE REZERWACJI, jeśli chcesz dokonać zmian w rezerwacji kliknij przycisk << Zmień dane rezerwacji.
Twoja rezerwacja została dodana. Na Twój adres  e-mail przyjdzie potwierdzenie rejestracji.
 
System rezerwacji przypomni Tobie o terminie wizyty poprzez sms, który przyjdzie na Twój telefon do 48h przed wizytą. Potwierdź rezerwcję poprzez SMS o treści "TAK". Jeżeli z jakiegoś powodu pragniesz ją odwołać napisz SMS o treści "NIE". 
 
 
Serdecznie zapraszam!
 
 
 
(c)2018, All Rights Reserved
Liczba odwiedzin: 910